LīgoLīgo svētku dāvanas

Dāvanu idejas Jāņiem

Izdomāt, ko dāvināt gaviļniekam un kā to īpaši iepriecināt, allaž ir bijis grūti, protams, ja šo jautājumi risina ar nopietnību, atbildību un rūpību nevis, kā saka, pēdējā brīdī paķerot veikalā kaut ko bezpersonisku, nepraktisku un nevajadzīgu. Tā kā Līgo svētki ir tas laiks, kad vārda dienas svin gan Jāņi, gan Līgas, arī šajos svētkos nākas krietni palauzīt galvu, lai uzdāvinātu gaviļniekiem ko tādu, lai tas būtu gan interesants, gan praktisks, gan iepriecinošs. Lai kaut nedaudz atvieglotu jums šo uzdevumu, piedāvājam jums dažādas dāvanu idejas, no kurām daļa ir jau ierasta un nepārsteidz, bet daļa ir kas inovatīvs, oriģināls un pārsteigumu izraisošs.

Pirts piederumi

Filca pirts cepure un paliknis, pirts slotiņa, dažādi pirts komplekti (sūkļi, birstītes, lupatiņas, dvieļi, masāžas rīki, ķemmes, spogulīši, kausi, trauki, termometri u.tml.), aromātiskā vai ēteriskā eļļa, pirts medus, linu dvielis, ziepes Jāņu siera formā, alus drabiņu ķermeņa skrubis, pārvietojamās pirts īre, eko kosmētikas komplekts.

Piknika piederumi

Mini grils, grila piederumu komplekts, piknika grozs, piknika termo lāde, eko grils.

Apģērbi un aksesuāri

Alus pudeļu tērps, personalizēts t-krekls, salmu cepure.

Piederumi sausai un siltai Jāņu naktij

Personalizēts spilvens, guļammaiss, pančo, pleds, lietussargs, lietus mētelis, gumijas zābaki.

Ēdieni un dzērieni

Īpašu garšvielu komplekts, papardes ziedu medus, līgo šokolādes tāfelīte, ekskluzīvas alus vai Jāņu siera šķirnes, dažādi īpaši un ekskluzīvi Jāņu ēdieni un dzērieni, grozs paģirainam Jāņu rītam.

Virtuves piederumi

Koka dēlītis, alus glāžu paliknis, linu dvielis, alus kauss, personalizēta krūze un šķīvis.

Tematiskas grāmatas

Līgo svētku dziesmu grāmata, grāmata par Jāņiem, alus, siera un citu Jāņu ēdienu recepšu grāmata.

Aktīvās atpūtas piederumi

Saulgriežu frisbijs, personalizēta bumba, dažādu aktīvās atpūtas piedāvājumu dāvanu karte.

Dāvanu komplekts IZKLAIDE

Mieram un drošībai pret knišļiem

Pretodu svece, pūšamais vai smērējamais līdzeklis pret odiem, ērcēm un citiem kukaiņiem.

Komfortam

Piepūšamais krēsls vai pufs, saliekamais krēsls, šūpuļtīkls, šūpuļkrēsls, telts, lukturītis, dažādu SPA procedūru dāvanu karte.

Šūpuļkrēsls mājai un dārzam, atpūtai un dekoram

Modernas ierīces

Selfiju nūja, USB – pudeļu attaisāmais, alkometrs, līgo dziesmu izlase CD vai kādā citā formātā, mobilais radio vai skaņas pastiprinātājs.

Augi

Ziedu vainags, virtene, pušķis vai kāda cita, interesanta augu kompozīcija, paparde podiņā, ozola, liepas vai bērza stāds, puķu pods.

Atcerieties, ka vienmēr pastāv iespēja dāvināt dāvanu karti kādām precēm vai pakalpojumiem, kā arī naudu, tomēr tādā gadījumā ir rūpīgi jāpārdomā, kā to interesanti un oriģināli pasniegt, lai tā izskatītos pēc dāvanas nevis labdarības.

 

 

Līdzīgi raksti

Apskaties arī
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker