LīgoLīgo svētku dāvanas

Idejas, kā dāvināt naudu

Mūsdienās ļoti daudzi izvēlas dāvināt nevis dāvanu, bet gan naudu, lai pats dāvanas (šajā gadījumā – naudas) saņēmējs iegādājas to, ko pats vēlas. Šāds lēmums var rasties daudz un dažādu iemeslu dēļ, piemēram, dāvinātājs baidās dāvanas saņēmēju sarūgtināt ar greizi izvēlētu dāvanu, dāvinātājam nav laika vai vēlmes veltīt uzmanību rūpīgi pārdomātas dāvanas iegādei, dāvinātājam nav absolūti nekādu dāvanas ideju, dāvanas saņēmējam gluži vienkārši ir nepieciešama nauda kādas tā vēlmes īstenošanai u.tml.

Lai arī kāds būtu dāvinātāja motīvs dāvināt naudu, ir būtiski padomāt par veidu, kā to interesanti  pasniegt, pretējā gadījumā naudas dāvināšana var izskatīties pēc labdarības vai žēlsirdības dāvanas, kas, protams, nav slikti, tikai, šķiet, nav piemēroti svētku reizēs, kad dāvanas saņēmējs ir jāiepriecina, nevis jāliek aizdomāties par savu, iespējams, ne tik spožo finansiālo situāciju.

Raksta turpinājumā esam apkopojuši dažādas idejas, kā interesanti pasniegt un dāvināt naudu. Ceram, ka šīs idejas jūs iedvesmos un palīdzēs nākotnes situācijās, kad būsit nolēmuši par labu skaidras naudas dāvināšanai. Arī Jāņi ir tie svētki, kad nereti nākas kādam dāvināt dāvanas, piemēram, Līgo svētku vārda dienu gaviļniekiem Līgām un Jāņiem, Jāņa mātei un Jāņa tēvam, kā arī, iespējams, kādiem jubilāriem, kuru dzimšanas dienu datums ir iekritis tieši Jāņu laikā. Kāpēc gan kādu no šīm idejām lai neīstenotu jau šajos Līgo svētkos?

Baloni un traukiburkas Kompozīcijasinteresanti Kartīteskartites Kastīteskastites Ainavaskompozicijas Konfekšu un cepumu kasteskonfektes Naudas koki un krūminaudas koki Origamiorigami Ziedi un pušķipuski Rāmīširamisi

Birkas

Līdzīgi raksti

Apskaties arī
Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker