TradicionālieZiemassvētkiZiemassvētku dekorācijas

Pašdarināti Ziemassvētku rotājumi

It visiem ir zināmi tādi tradicionālie Ziemassvētku rotājumi kā, piemēram, elektrisko spuldzīšu virtenes un tīkli, egļu bumbas un virtenes, kā arī citas vispārzināmas Ziemassvētku dekorācijas. Visi pieminētie Ziemassvētku rotājumi tiek piedāvāti un ir nopērkami veikalos, un to daudzums tirdzniecības vietās parasti ir neizmērojams. Ziemassvētku rotājumi, tāpat kā Ziemassvētku dāvanas, ir kļuvuši par šo svētku komercpreci, proti, ar katru gadu tiek piedāvāts arvien lielāks un daudzveidīgāks Ziemassvētku rotājumu klāsts. Neskatoties uz to, ka šo rotājumu daudzveidība pieaug, vien retajā tie izraisa pārsteigumu un apbrīnu, jo tie visi tiek ražoti rūpnieciskā un mehāniskā ceļā, padarot tos visus vienādus un bezpersoniskus.

Ja arī jums ir apnikuši visi šie veikalos piedāvātie un nopērkamie Ziemassvētku rotājumi, piedāvājam jums idejas, kā iespējams pašu spēkiem radīt skaistas, interesantas, oriģinālas, unikālas un arī personiskas Ziemassvētku dekorācijas. Būtiski pieminēt, ka šo rotājumu izveidošana ir ne vien vienkārša, bet arī lēta. Darinot Ziemassvētku rotājumus pašu spēkiem, jūs “nošaujat vairākus zaķus” vienlaicīgi – neiztērējot daudz naudas, jūs ātri un vienkārši iegūstat pašu rokām darinātus, unikālus Ziemassvētku rotājumus, kurus, šķiet, vien retais nenovērtēs un neapbrīnos.

Ziemassvētku rotājumus iespējams izveidot, izmantojot, piemēram, dabīgus materiālus, ēdienu, papīrus, filci, dziju un diegus, audumus, izlietotas sadzīves lietas, kā arī dažādus sintētiskus materiālus, kas nopērkami kā tradicionālajos, tā arī specializētajos veikalos. Turpinājumā iepazīstieties ar variantiem, kā, izmantojot iepriekš pieminētos materiālus, iespējams radīt savus Ziemassvētku rotājumus, kas nebūs nopērkami nevienā veikalā un svētkos rotās tikai jūsu mājokli.

No papīra

Vintage

No spuldzēm

Spuldzes

No šūšanas materiāliem

Rokdarbi

No papīra

Papira

No makaroniem

Makaroni

No korķa

Korkis

No kokmateriāliem

Koki

No sadzīves priekšmetiem

Kinkezini

No filca

Filcis

No sadzīves priekšmetiem

Dazadi2

No dažādiem materiāliem

Dazadi

No dabīgiem materiāliem

Dabigie

No čiekuriem

Ciekuri

Citādas egles bumbas

Bumbuli3 Bumbuli2

Apdarinātas egles bumbas

Bumbuli

No dabīgiem materiāliem

Apelsini

Birkas

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. Tās papīra sniegpārsliņas ir ļoti skaistas. Un ideja izmantot vīna pudeļu korķus ar ir lieliska. Žēl tikai, ka te nav aprakstīti kādi soļi kā tiešām arī no nulles uztaisīt tādus brīnumus. Es labprāt iemēģinātu savu roku arī šo dekoru uztaisīšanā.
    Šogad esmu jau uztaisījusi vairākus. Man par iesvesmas avotu bija šis blogierakts: ***reklāma*** – patīk, ka cilvēki paši sagādā sev ziemassvētku noskaņas.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker