LīgoLīgo svētku apsveikumi

Idejas pašdarinātām Līgo svētku kartiņām

Mūsdienās, kad teju viss ir nopērkams veikalos, un līdz ar to vairs nevienu nepārsteidz, arvien lielāku popularitāti sāk iegūt pašdarinātas lietas, tostarp arī apsveikumu kartiņas. Pašdarinātās lietas ir arī tās, kas aizvien biežāk tiek izmantotas arī dāvanām un sveikšanai. Jebkura pašdarināta lieta, ar noteikumu, ka tā ir darināta ar rūpību un atbildību, dāvanas saņēmējā rada īpašas sajūtas, jo dāvanai ir pievienotā vērtība, proti, tajā ir ietverta neizmērojama dāvanas radītāja uzmanība un, ja tā var teikt, mīlestība, darbs un talants. Pat vairāki pētījumi ir pierādījuši to, ka dāvanas saņēmējs, kas dāvanā saņem pašdarinātu lietu, jūtas vairāk aizkustināts un iepriecināts nekā tad, kad dāvanā saņem veikalā nopirktu, masu ražošanas preci.

Lai gan Jāņi jeb Līgo svētki nav no tiem svētkiem, atšķirībā no, piemēram, Ziemassvētkiem, kad apsveikuma kartiņas tiek dāvātas neskaitāmos vairumos, tomēr ir cilvēki, kas arī šajos svētkos vēlas kādu iepriecināt ar apsveikuma kartiņu. Līgo svētkos vārda dienas svin Jāņi un Līgas, tāpēc dāvināt tiem apsveikuma kartītes, gluži kā visos citos personīgajos svētkos, ir tikai pašsaprotami. Turklāt, visbiežāk Līgo svētkos tiek sveikti arī Jāņa tēvs un Jāņa māte, kuri ir svinību vietas saimnieki, neskatoties uz to, ka neviens no saimniekiem var nebūt vārda dienas gaviļnieks, jo dāvanas dāvināšana Jāņa tēvam un Jāņa mātei ir elementāra cieņas izrādīšana un pateicība par uzņemšanu pie sevis, un iespēju svinēt Jāņus tieši konkrēto saimnieku mājās.

Neskaitot dāvanas, visbiežāk tiek dāvinātas arī apsveikuma kartītes un, atgriežoties pie tēmas par pašdarinātām lietām, ļoti bieži sveicēji izvēlas šīs kartītes darināt paši, lai atklātnīti padarītu personīgāku un unikālāku. Ja arī jūs vēlaties šajos Līgo svētkos iepriecināt kādu ar sirdssiltu un īpašu sveicienu, mēģiniet atklāt sevī mākslinieka talantu un izveidot apsveikuma atklātnīti paši. Turpinājumā ir apskatāmas idejas, kuras var pielietot, lai iedvesmotos un izveidotu Jāņiem piemērotu apsveikuma kartiņu, ietverot tajā tipiskus Līgo svētku motīvus, herbārija, retro vai ziedu motīvus.

Līgo / Jāņu motīvs
pikage-84OTL2pikage-YHHK4Npikage-RHJRZQHerbārija motīvs

pikage-6XO4ZP Retro motīvspikage-XBTGWWZiedu motīvspikage-X5N3TOpikage-IP1AU1pikage-8QMS9T

Līdzīgi raksti

Apskaties arī
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker